Lajmërimet e fundit

Shitet Ap.ekz.3+1,S.90 m2,k3 tek Alpha bank ne EL
OKAZION ! Shitet Ap.ekz.3+1,sip.90 m2,kati 3 e rikonstruksionuar ne 5 vitet e fundit me orientim kryesor Lindje- Perendim ne qender te qytetit tek ish- dega Ushtarake ne Lgj."Q.Stafa",Elbasan.Apart. ka 3 dhoma gjumi+ koridor + Wc te madhe + dhome ndenje dhe ngrenie + BLK+ depo. Cmimi shitjes 6.000.000 leke( i diskutueshem) ! Tel. : +35554240020 Cel. : +355694791410Lexo me teper
Publikuar në datën: 2014-09-25, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
SHITET APARTAMENT LLUKSOZ PAPAFINGO NE QENDER
Shitet bashke me mobiljet nje apartament lluksoz ne papafingon e nje pallati shumekatesh ne qender te qytetit te Elbasanit; i arreduar me arkitekt dhe i studjuar deri ne detaje; Apartamenti ka 205 m² ndertim dhe 50 m² veranda. çmimi eshte teper i arsyeshem; apartamenti ka nje sallon me oxhak dhe nje pamje fantastike, 3 dhoma gjumi; 3 tualete; 3 veranda; depo, tavane te varur, etj. Lartesia dysheme-tavan eshte 3.05 m. Per me teper informacion kontaktoni ne nr. vodafon club 068 90 14 553 ose na ndiqni ne www.facebook.com/Group.3A.KonceptLexo me teper
Publikuar në datën: 2014-09-24, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
SHITET VILE 1 KATESHE NE ZEMER TE KALASE
Shitet banese 1 kateshe prej 115 m² ne mes te lagjes Kala. Shtepia eshte ndertim i ri dhe ka perpara saj nje kopesht te kendshem prej 86 m². Ndertimi me konstruksion me kollona mundeson ngritjen e nje kati shtese. Objekti ka nje qetesi dhe nje intimitet absolut. Nis me nje verande te hapur e ka ne brendesi nje sallon me oxhak; 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Per me teper informacion telefononi ne nr. vodafon club 068 90 14 553 ose na ndiqni ne www.facebook.com/Group.3A.KonceptLexo me teper
Publikuar në datën: 2014-09-24, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
SHITET APARTAMENT 1+1 TOTALISHT I RINOVUAR
Apartamenti ndodhet 30 m larg postes tek Banesat dhe eshte totalisht i rinovuar me punime dhe materiale cilesore. Shitet bashke me mobiljet e guzhines te cilat jane te nje cilesie te garantuar. Apartamenti ndodhet ne katin e peste por eshte i fresket per vete orientimin qe ka. Taraca eshte ri-izoluar nga vete pronari. Apartamenti eshte i pajisur me kondicioner ne dhomen e dites dhe grila ne dritaren e dhomes se gjumit. Cmimi eshte 2.4 miljon leke te reja. Per me teper informacion na kontaktoni ne nr. 068 90 14 553 ose na ndiqni ne www.facebook.com/Group.3A.KonceptLexo me teper
Publikuar në datën: 2014-09-24, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
SHITET ULLISHTE ME CMIM FANTASTIK
SHITET ULLISHTE ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE PREJ 3056 METRASH² VETEM 1.7 MILJON LEKE TE REJA. ULLISHTA KA 100 RRENJE ULLINJ DHE ESHTE NE PRODHIM TE VAZHDUESHEM. KA NJE EKSPOZIM SHUME TE MIRE NDAJ DIELLIT DHE NDODHET SHUME AFER PRITES SE ZARANIKES. SHKOHET ME MAKINE DERI PAK MBAS PRITES E ME PAS DUHEN VETEM 5 MINUTA NE KEMBE. PER ME TEPER INFORMACION NA KONTAKTONI NE NR. VOD. CLUB 068 90 14 553 OSE NA NDIQNI NE www.facebook.com/Group.3A.KonceptLexo me teper
Publikuar në datën: 2014-09-24, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
SHITET TRUALL PER BIZNES BUZE RRUGES NAC ELB-LIB
SHITET - TOKE PER BIZNES BUZE RRUGES NACIONALE, ATY KU NDAN ELBASANI ME LIBRAZHDIN. TOKA KA NJE SIPERFAQE PREJ 1250 M² DHE NJE POZICION IDEAL PER ZHVILLIMIN E NJE AKTIVITETI TREGETAR CFAREDO. NE TE MUND TE REALIZOHET CDO LLOJ NDERTIMI PASI I ESHTE NDERRUAR KATEGORIA E TOKES (nga bujqesore ne toke TRUALL). CMIMI TEPER I ARSYESHEM. Per me shume informacion kontaktoni ne nr. vod. club 068 90 14 553 ose na ndiqni ne www.facebook.com/Group.3A.KonceptLexo me teper
Publikuar në datën: 2014-09-24, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
shitet APART. 2+1 TOTALISHT I RINOVUAR+GUZHINE
APARTAMENTI 2+1 (ne lagjen Konferenca Labinotit; ose lagjia e Kinezeve) ESHTE 86 M² NE KATIN E 3 DHE ESHTE TOTALISHT I RINOVUAR ME DRITARE DOPIO-XHAM; DYER TE REJA ME DRU MASIV; GUZHINE ME KANATE DRURI; TUALET I SHTRUAR ME PLLAKA CILESORE DHE PAJISUR ME KABINE DUSHI. BALLKONI ESHTE BERE PJESE E SALLONIT DHE KOLLONAT JANE VESHUR ME TULLA DEKORATIVE. APARTAMENTI KA NJE KORIDOR TE GJERE NE HYRJE DHE DHOMA GJUMI TE BOLLSHME. Pronari disponon perballe pallatit edhe nje magazine (me tapi) e cila mund te blihet me çmim te arsyeshem e te perdoret per garazhd. çmimi i apartamentit eshte 4 500 000 leke (te reja). Per me teper informacion kontaktoni ne nr. vodafon club 068 90 14 553 ose na ndiqni ne www.facebook.com/Group.3A.KonceptLexo me teper
Publikuar në datën: 2014-09-24, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
4000 m² PEMISHTE FANTASTIKE ME QERSHI DHE ULLINJ
KJO PEMISHTE NDODHET NE FSHATIN SHELCAN. PRONA ESHTE NE FORME DREJTKENDESHI E MBJELLE ME RRETH 200 PEME QERSHIE DHE 30 ULLINJ. NDODHET 150 M LARG RRUGES KRYESORE. PRONE ME PAMJE SHUME TE BUKUR E ME TOKE SHUME PJELLORE. PRONA ESHTE NDARE ME GJEOMETER E KUFINJTE JANE TE PERCAKTUAR MIRE. NE TAPI JANE 4000 M² POR NE FAKT TE MATURA NGA GJEOMETRI JANE 4200 M². CMIMI ESHTE 2500 LEKE TE REJA PER M² I DISKUTUESHEM. PER ME TEPER INFORMACION NA KONTAKTONI NE NR. VODAFON CLUB 068 90 14 553 OSE NA NDIQNI NE www.facebook.com/Group.3A.KonceptLexo me teper
Publikuar në datën: 2014-09-24, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
JEPET ME QIRA LOKAL 150 M² + 50 M² VERANDE
KY LOKAL SHERBIMI NDODHET JO LARG SHKALLEVE TEK BANESAT DHE JEPET ME QIRA VETEM 40 000 LEKE TE REJA NE MUAJ. LOKALI ESHTE I PAMOBILUAR DHE MUND TE PERSHTATET SHUME MIRE PER AKTIVITETE TE NDRYSHME SI BAR-MARKET-PIKE LLOTOJE-KLINIKE-ETJ. LOKALI KA SHUME DRITE, NJE TUALET TE NDARE PER FEMRA DHE MESHKUJ SI DHE NJE VERANDE TE SHTRUAR ME PLLAKA E TE GJELBERUAR. PER ME TEPER INFORMACION NA KONTAKTONI NE NR. VOD. CLUB 068 90 14 553 OSE NA NDIQNI NE www.facebook.com/Group.3A.KonceptLexo me teper
Publikuar në datën: 2014-09-24, në kategorinë: Shtëpi/Objekte me qera, në qytetin: Elbasani
JEPET ME QIRA APARTAMENT MODERN 1+1
APARTAMENTI MODERN 1+1 NDODHET NE KATIN E TRETE PRANE SHKOLLES QAMIL GURANJAKU DHE ESHTE TOTALISHT I RINOVUAR ME PUNIME SHUME CILESORE (TAVANE TE VARURA, TUALET LLUKSOZ, ETJ) JEPET ME QIRA VETEM 15 000 LEKE TE REJA NE MUAJ PER KONTRATA 1 VJECARE DHE PAGESA MUNDESISHT VJETORE. PER ME TEPER INFORMACION NA KONTAKTONI NE NR. VOD. CLUB 068 90 14 553 OSE NA NDIQNI NE www.facebook.com/Group.3A.KonceptLexo me teper
Publikuar në datën: 2014-09-24, në kategorinë: Shtëpi/Objekte me qera, në qytetin: Elbasani

Sipas Qyteteve