Indeksi » Kërkesa Pune » Tirana » Kerkoj pune si shoferPershendetje jam nje djale 28-vjecar, disponoj patente te klasit B dhe C. Kerkoj te punesohem si shofer prane ndonje institucioni privat ose shteterore.

Publikuar në datën: 2013-02-15, në kategorinë: Kërkesa Pune, në qytetin: Tirana

Ndaj në Facebook

I diskutueshëm:Jo
Telefon/Celular: 0692248665

Kontakto publikuesin me email
Kërkoj punë si bojaxhi
Bojaxhi në punime me stuko veneciane, patinime dhe punime të tjera të ndryshme. Lexo me teper
Publikuar në datën: Sun, 13 May 2012 08:00:43 +0100, në kategorinë: Kërkesa Pune, në qytetin: Elbasani
KERKOJ PUNE SHITESE/OPERATOR NETI/PJATALARESE
JAM STUDENTE 21 VJECE.KERKOJ TE PUNESOHEM PER TURNIN E MBASDITES NE ELBASAN SI SHITESE NE KANCELARI EKSPERIENCE PUNE(2006-2013)OSE OPERATORE INTERNETI EKSPERIENCE PUNE(2007-2009),OSE PJATALARESE NE RESTORANT.Lexo me teper
Publikuar në datën: 2013-09-18, në kategorinë: Kërkesa Pune, në qytetin: Elbasani
Deshiroj te punesohem sj Dj
Deshiroj te punesohem si dj ne nje bar,disco,pub.Njoh shume lloje kengesh si dhe luaj me pioner dhe me kompjuter po ashtu jam edhe kreativ i muzikes house. Cmimi i diskutueshem,vij edhe me shume te vogel.Lexo me teper
Publikuar në datën: 2013-03-03, në kategorinë: Kërkesa Pune, në qytetin: Corovoda
Kërkoj punë si bojaxhi
Kërkoj punë si bojaxhi në punime me stuko veneciane, patinimi dhe punime të tjera të ndryshme. Kam eksperiencë 5 vjeçare pasi këtë profesion e kam ushtruar në Greqi. Lexo me teper
Publikuar në datën: Sat, 23 Jun 2012 08:35:24 +0100, në kategorinë: Kërkesa Pune, në qytetin: Elbasani
kerkoj pune shofer
kerkoj nje pune shofer jam me eksperience pune prej 10 vjetesh jam 45 vjec dhe kam patente te te gjitha kategorive ju lutem me kontaktoni ne adresen e i-mailit olarebelde@outlook.it ju faleminderitLexo me teper
Publikuar në datën: 2013-11-16, në kategorinë: Kërkesa Pune, në qytetin: Elbasani
ReklamaSipas Qyteteve