Indeksi » Oferta Pune » Peshkopia » Kerkoj puntorKerkoj puntor banakjer. Rroga: 20.000 Leke.

Publikuar në datën: Sun, 07 Oct 2012 18:20:57 +0100, në kategorinë: Oferta Pune, në qytetin: Peshkopia

Ndaj në Facebook
Cmimi: 200 LEKE
I diskutueshëm:-
Telefon/Celular: 0682809377

Kontakto publikuesin me email
Kerkohen vajza per marketing
Kerkohen vajza mosha 20-40 vjeç per agjente marketingu ne 2 pozicione pune. Te jene te paraqiteshme, korrekte e te gateshme per te punuar edhe jashte tiranes. Lexo me teper
Publikuar në datën: Fri, 23 Nov 2012 16:02:34 -0600, në kategorinë: Oferta Pune, në qytetin: Tirana
BOJAXHI ARMANDI
BEJME PUNIME TE NDRYSHME SI GIPSE PATINIME LYRJE GRAFIATO E TE TJERA ME CMIME KONKURUESE TE INTERESUARITE TE KONKTATOJEN NR 0685002440Lexo me teper
Publikuar në datën: 2013-06-18, në kategorinë: Oferta Pune, në qytetin: Tirana
Ofroj vend pune per Financier
Kompania PESPA & ALBANIA ALUMIN ve ne dispozicion, pozicionin vakant te punes per Financier/e. Aplikanti duhet te plotesoje kushtet e meposhteme: 1. Te kete mbaruar studimet e larta prane Fakultetit te Ekonomise / Finance 2. Te kete njohuri kompjuterike shume te mira (Paketa Office dhe Alpha) Nese i plotesoni kriteret e mesiperme, na dergoni CV me foto ne adresen: coordinator.president@pespagroup.com JU LUTEMI TE VENDOSNI NE SUBJEKTIN E E-MAILIT POZICIONIN PER TE CILIN APLIKONI. __________________ L.14, perballe Gjykates se Apelit Durres – ALBANIA Mob: +355 68 90 80 365 E-mail: coordinator.president@pespagroup.com Web: www.pespagroup.comLexo me teper
Publikuar në datën: 2013-12-21, në kategorinë: Oferta Pune, në qytetin: Durresi
Kerkohen punetore / Marangoz dhe Tapicier
Beta Mobileri kerkon te punesoje punetore, ne profilin marangoz dhe tapicier. Aplikantet duhet te kene eksperience pune ne kete profil, te kene mbaruar shkollen e mesme dhe te jene te moshes rreth 20-40 vjeç. Lexo me teper
Publikuar në datën: Thu, 11 Oct 2012 10:02:21 +0100, në kategorinë: Oferta Pune, në qytetin: Elbasani
Kerkoj te punesoj
Kerkoj te punesoj nje femer ne detyren e adminitratires (sekretare) me arsim te larte ose te mesem mosha 22 deri 40 vjece paga e kenaqshmeLexo me teper
Publikuar në datën: 2013-02-05, në kategorinë: Oferta Pune, në qytetin: Gramshi
ReklamaSipas Qyteteve