Indeksi » Shitje makinash » Elbasani » Shes furgon malliSHES NJE FURGON MALLI DOPIO GOME, NE GJENDJE SHUME TE MIRE PERDORUR NE SHQIPERI VETEM NJE MUAJ.

Publikuar në datën: Sun, 30 Sep 2012 21:21:23 +0100, në kategorinë: Shitje makinash, në qytetin: Elbasani

Ndaj në Facebook

I diskutueshëm:-
Telefon/Celular: 0685472511


Ky publikues nuk pranon kontakte me email ose nuk ka vendosur një adrese emaili për kontakte nga faqja.
Ford Fiesta MK5 Viti 2000
Shes nje ford fiesta Mk5 Viti 2000, Air bag , kondicioner , srs, me taksa te paguara, ne gjendje perfekte. 11000 km Benzin 1.2V. Cmimi: 35000 Lek. Lexo me teper
Publikuar në datën: Sat, 13 Oct 2012 11:19:21 +0100, në kategorinë: Shitje makinash, në qytetin: Elbasani
OPEL Agila
Opel Agila 1000cc me benzine me dogane te paguar, me kondicioner,dopio airbag,me 4 porta, xhama e pasqyre elektrike mbyllje centralizato ngjyre gri metalizato, gjendje shum te mire teknike, konsumi per 100km 5 litra.Cmimi: 2300 Euro. Lexo me teper
Publikuar në datën: Tue, 09 Oct 2012 11:28:33 +0100, në kategorinë: Shitje makinash, në qytetin: Tirana
Shiten automjete te reja pune Piaggio
Okazion! Shiten automjete pune te reja te markes Piaggio si: APE Cross 50cc, APE TM 218cc, 422cc. APE Cross 50 - 3000 Eur APE TM Volante DSL - 4000 Eur APE TM Volante BZ - 4300 Eur Lexo me teper
Publikuar në datën: 2013-04-05, në kategorinë: Shitje makinash, në qytetin: Tirana
VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI
SHITET VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI, viti i prodhimit 1997, ngjyrë blu, kambio manuale, clima, abs, airbags, USB radio, me targa EL. Kolaudim dhe siguracion të paguar për një vit. Automjeti është në gjëndje mjaft të mirë. Lexo me teper
Publikuar në datën: Sat, 26 May 2012 15:35:35 +0100, në kategorinë: Shitje makinash, në qytetin: Elbasani
Okazion-Fiat Punto 2002 Sporting.
Okazion-Shes Fiat punto 2002 sport , motorr 1.2 benzin 85Kw makina ka 120000 km origjinale , konsumi 5lt per 100km , 4 armotizator sporti abs airbag kondicioner xhama elektrik city per timonin mbyllje elektronike 2 dyer xhama te zinj ngjyre e verdhe disqe alumini 15 jo shum te perdorur goma te reja fener kseno impiant muzike(kasetafon pioner ampifikator 1000W gufer 12, 2 bokse Jayson 2 hollus)parakolp sportiv kufon te veshur me fiber karboni 6 marsha marmit sportive makina eshte e perdorur vetem ne greqi eshte shum e mbajtur si nga brenda dhe nga jashte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike .Cmimi 2800 euro me dogan te paguar.Cel:0694400305Lexo me teper
Publikuar në datën: 2013-08-13, në kategorinë: Shitje makinash, në qytetin: Fieri
ReklamaSipas Qyteteve