Indeksi » Shitje makinash » Elbasani » Shes furgon malliSHES NJE FURGON MALLI DOPIO GOME, NE GJENDJE SHUME TE MIRE PERDORUR NE SHQIPERI VETEM NJE MUAJ.

Publikuar në datën: Sun, 30 Sep 2012 21:21:23 +0100, në kategorinë: Shitje makinash, në qytetin: Elbasani

Ndaj në Facebook

I diskutueshëm:-
Telefon/Celular: 0685472511


Ky publikues nuk pranon kontakte me email ose nuk ka vendosur një adrese emaili për kontakte nga faqja.
shes nje smart forfour pasion 1.3 benzin viti 2004
shes nje smart forfour pasion i vitit 2004makina eshte full opshinal i ka te gjitha ashesoret abies airberg cdi mbyllje me telekomande xhamat elektrik cerki in lega gomat ne gjendje te mire dhe karroceria ne gjendje te mire ngjyra eshte gri ju lutemi makina nuk ka nevoje per komplimenta se prezantohet shume mire si nga brenda dhe jashteLexo me teper
Publikuar në datën: 2013-05-25, në kategorinë: Shitje makinash, në qytetin: Durresi
Honda Accord 230i
Shes makinë Honda Accord benzinë motor 2300. Dokumenta të paguara deri në Qershor. Çmimi: 1000 Euro. Lexo me teper
Publikuar në datën: Wed, 14 Mar 2012 21:05:06 +0000, në kategorinë: Shitje makinash, në qytetin: Elbasani
shes motorr YAMAHA KRIPTON
YAMAHA KRIPTON 2008, ESHTE 110, ME 25000 KM ESHTE NE GJENDJE MJAT TE MIRE Lexo me teper
Publikuar në datën: 2013-12-21, në kategorinë: Shitje makinash, në qytetin: Elbasani
Shitet ML 280 CDI 4 MATIC SPORT Viti 2008, 18.000
OKAZION ! SHITET MERCEDES BENZ ML 280 CDI 4 MATIC SPORT, PRODHIM VITIT 2008, DEZEL,GRI METALIXATO ,KAMJO TIPTRONIK ,KLIMA ,4 ABS, FUQIA MOTORIKE 184 KW,KM ORIGJINALE 150.000, GJENDJE MOTORIKE & XHENERIKE PERFEKTE ,FUL OPTION SI DHE CMIMTE DISKUTUESHEM ,,,! KONTAKTO CEL:+355697214766 / +355682412980Lexo me teper
Publikuar në datën: 2014-01-08, në kategorinë: Shitje makinash, në qytetin: Elbasani
SHES MAKINË FORD ESCORT 1800 STATION
SHES AUTOVETURË 4+1, TIP FORD ESCORT 1800 STATION,FAMILJARE DHE PËR BIZNES, NË GJËNDJE TË MIRË MOTORIKE DHE XHENERIKE ,VIT PRODHIMI DHJETOR 1997,TARGA TË REJA DHE SIGURACION TË PRERË DERI NË JANAR 2013. Lexo me teper
Publikuar në datën: Mon, 21 May 2012 17:34:10 +0100, në kategorinë: Shitje makinash, në qytetin: Elbasani
ReklamaSipas Qyteteve