Indeksi > Shtëpi/Objekte në shitje > Durresi


Faqe: 0 1 2 3

shes 2 hyrje te pa perfunuara 350 euro m2
shes 2 hyrje nji 120 m2 dhe tjetra 85 m2 kati i peste te pa perfunuara me leje ndertimi ne proces e siper legalizimi ne durres 200 metra afer spitalit ose stadiumit na kontaktoni ne kete nr tel 00306998596554Lexo me teper
Publikuar ne daten: 2014-09-21, ne kategorine: Shtëpi/Objekte në shitje, ne qytetin: Durresi
Shes apartament kari 10 me ashensor tek ujsjellsi
Shitet apartament perball stazionit te trenit durres tek ujsjellsi kati 10 me ashensor komplet e mobiluar me mobilje italiane Lexo me teper
Publikuar ne daten: 2014-09-15, ne kategorine: Shtëpi/Objekte në shitje, ne qytetin: Durresi
Durre Plazh Apartam 2+1 kati 2 buz rruge 100m2
Apartament 2+1 kati 2 buz rruge.Punimet jane bere shume cilesore.Apartamenti ndodhet Ne hekurudha te shetitorja shikon dhe detin.Cmimi eshte i arsyshem.600euro m2 Zona:Lagjia 13 plazh afer te rrota kuqe Cel. : 0666025190Lexo me teper
Publikuar ne daten: 2014-07-10, ne kategorine: Shtëpi/Objekte në shitje, ne qytetin: Durresi
Durres shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 93 m² 650Eu
Durres, Qender shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 93 m² 650Euro/m2 (Te Zyra e Punes afer postes)i diskutushen mbas pageses Cel. :0666025190Lexo me teper
Publikuar ne daten: 2014-07-10, ne kategorine: Shtëpi/Objekte në shitje, ne qytetin: Durresi
Shitet Apart.1+1 sip.80 m2 ne Plazh Golem
Shitet apartament i ri 1+1 ( i mobiluar ) kati 3 me sip.80 m2 ne zonen e Plazhit Golem .Apartamenti ka hipoteke dhe cmim 45.000 euro ! Tel. : +35554240020 Cel. : +355688133081Lexo me teper
Publikuar ne daten: 2014-05-18, ne kategorine: Shtëpi/Objekte në shitje, ne qytetin: Durresi
shitet shtepi private ne Durres
Durres siper Hotel Vollga,pa shkuar te Vila e Zogut,djathtas nga ana e qytetit shitet shtepi dy kateshe (mundesi per te hedhur edhe dy kate te tjera) e paperfunduar , me sip 300 m2, cdo kat 150 m2.Sip e tokes eshte 400 m2 e rrethuar me avlli dhe me letra te rregullta.Cmimi 85.000 € i diskutueshem kontakti:0682365814/0693375832 email:gertil-musaj@hotmail.comLexo me teper
Publikuar ne daten: 2014-04-19, ne kategorine: Shtëpi/Objekte në shitje, ne qytetin: Durresi
BAR CONTINENTAL
PERSHENDETJE informacioni mbi lokalin TONE eshte ky :objekti 4 katesh ,kati i pare bar, te tjerat bosh .Objekti eshte i hipotekuar siperfaqja eshte 289 m katror ndertim mbi truallin 414 m .siperfaqja nga deti eshte ne shftytezim qe do te thote qe per cdo meter katror paguhet ne bashkia taksa .komplet objketi shitet ne vleren 2.3 milion euro por i negociueshem ,dhe versioni tjeter eshte qe mundet te shiten edhe vetem katet lart .gjithsesi nqs do ndonje gje tjeter me shkruajLexo me teper
Publikuar ne daten: 2014-02-28, ne kategorine: Shtëpi/Objekte në shitje, ne qytetin: Durresi
shitet shtepi private ne Durres
Durres siper Hotel Vollga,pa shkuar te Vila e Zogut,djathtas nga ana e qytetit shitet shtepi dy kateshe (mundesi per te hedhur edhe dy kate te tjera) e paperfunduar , me sip 300 m2, cdo kat 150 m2.Sip e tokes eshte 400 m2 e rrethuar me avlli dhe me letra te rregullta.Cmimi 85.000 € i diskutueshem Lexo me teper
Publikuar ne daten: 2014-02-01, ne kategorine: Shtëpi/Objekte në shitje, ne qytetin: Durresi
shes apartament
Shes apartament ne Durres 2+1 DY BANJO DY BALLKONE KATI I 4 PALLATI I RRI ADRESA RRUGA MUJO ULQINAKU LAGJA 5 ....RRUGA KRUESORE KUR IKEN NGA PALLATI I SPORTIT PER NGA STADJUMI ME PAMJE NGA RRUGA.....103 M2 ME HIPOTEK...NR CEL 3389929532 cmimi 55.000 EUROLexo me teper
Publikuar ne daten: 2014-01-28, ne kategorine: Shtëpi/Objekte në shitje, ne qytetin: Durresi
Shes nje apartament 60 mt. Katror
Shes nje apartament 60 mt.katror.Ndodhet ne zonen Shkembi i kavajes 60 mt larg bregut te detit.I pajisur me dokumenta te rregullta ne hipoteke.Komplet i arreduar.per info kontaktoni ne numrat 00393382789393 dhe 00355673882801Lexo me teper
Publikuar ne daten: 2014-01-19, ne kategorine: Shtëpi/Objekte në shitje, ne qytetin: Durresi

Faqe: 0 1 2 3

Sipas Qyteteve