Indeksi > Shtëpi/Objekte në shitje > Durresi


Faqe: 0 1 2

Shitet Apart.1+1 sip.80 m2 ne Plazh Golem
Shitet apartament i ri 1+1 ( i mobiluar ) kati 3 me sip.80 m2 ne zonen e Plazhit Golem .Apartamenti ka hipoteke dhe cmim 45.000 euro ! Tel. : +35554240020 Cel. : +355688133081Lexo me teper
Publikuar ne daten: 2014-05-18, ne kategorine: Shtëpi/Objekte në shitje, ne qytetin: Durresi
shitet shtepi private ne Durres
Durres siper Hotel Vollga,pa shkuar te Vila e Zogut,djathtas nga ana e qytetit shitet shtepi dy kateshe (mundesi per te hedhur edhe dy kate te tjera) e paperfunduar , me sip 300 m2, cdo kat 150 m2.Sip e tokes eshte 400 m2 e rrethuar me avlli dhe me letra te rregullta.Cmimi 85.000 € i diskutueshem kontakti:0682365814/0693375832 email:gertil-musaj@hotmail.comLexo me teper
Publikuar ne daten: 2014-04-19, ne kategorine: Shtëpi/Objekte në shitje, ne qytetin: Durresi
BAR CONTINENTAL
PERSHENDETJE informacioni mbi lokalin TONE eshte ky :objekti 4 katesh ,kati i pare bar, te tjerat bosh .Objekti eshte i hipotekuar siperfaqja eshte 289 m katror ndertim mbi truallin 414 m .siperfaqja nga deti eshte ne shftytezim qe do te thote qe per cdo meter katror paguhet ne bashkia taksa .komplet objketi shitet ne vleren 2.3 milion euro por i negociueshem ,dhe versioni tjeter eshte qe mundet te shiten edhe vetem katet lart .gjithsesi nqs do ndonje gje tjeter me shkruajLexo me teper
Publikuar ne daten: 2014-02-28, ne kategorine: Shtëpi/Objekte në shitje, ne qytetin: Durresi
shitet shtepi private ne Durres
Durres siper Hotel Vollga,pa shkuar te Vila e Zogut,djathtas nga ana e qytetit shitet shtepi dy kateshe (mundesi per te hedhur edhe dy kate te tjera) e paperfunduar , me sip 300 m2, cdo kat 150 m2.Sip e tokes eshte 400 m2 e rrethuar me avlli dhe me letra te rregullta.Cmimi 85.000 € i diskutueshem Lexo me teper
Publikuar ne daten: 2014-02-01, ne kategorine: Shtëpi/Objekte në shitje, ne qytetin: Durresi
shes apartament
Shes apartament ne Durres 2+1 DY BANJO DY BALLKONE KATI I 4 PALLATI I RRI ADRESA RRUGA MUJO ULQINAKU LAGJA 5 ....RRUGA KRUESORE KUR IKEN NGA PALLATI I SPORTIT PER NGA STADJUMI ME PAMJE NGA RRUGA.....103 M2 ME HIPOTEK...NR CEL 3389929532 cmimi 55.000 EUROLexo me teper
Publikuar ne daten: 2014-01-28, ne kategorine: Shtëpi/Objekte në shitje, ne qytetin: Durresi
Shes nje apartament 60 mt. Katror
Shes nje apartament 60 mt.katror.Ndodhet ne zonen Shkembi i kavajes 60 mt larg bregut te detit.I pajisur me dokumenta te rregullta ne hipoteke.Komplet i arreduar.per info kontaktoni ne numrat 00393382789393 dhe 00355673882801Lexo me teper
Publikuar ne daten: 2014-01-19, ne kategorine: Shtëpi/Objekte në shitje, ne qytetin: Durresi
Shes Apartament 2+1
OKAZION . Shes ap 2+1 me pamje te mrekullueshme nga jugu. Pallati eshte i ri dhe ndodhet ne nje prej zonave me te preferuara ne durres (200 metra nga pallati i sportit). Te interesuarit te kontaktojne ne 0682230523.Lexo me teper
Publikuar ne daten: 2013-12-24, ne kategorine: Shtëpi/Objekte në shitje, ne qytetin: Durresi
Shes Apartament 2+1
OKAZION . Shes ap 2+1 me pamje te mrekullueshme nga jugu. Pallati eshte i ri dhe ndodhet ne nje prej zonave me te preferuara ne durres (200 metra nga pallati i sportit) Te interesuarit te kontaktojne ne 0682230523.Lexo me teper
Publikuar ne daten: 2013-12-24, ne kategorine: Shtëpi/Objekte në shitje, ne qytetin: Durresi
SHES SHTEPI NE DURRES, 83 M2, KATI 5,
SHES SHTËPI NE DURRËS, 83 M2, KATI 5, 2+1, PJESËRISHT E MOBILUAR, MUNDËSI PËR SHTESE KATI (DUPLEX), ÇMIMI 39'500 EURO I DISKUTUESHËM.NUK JU KUSHTON SHUME TE TELEFONONI : 0682065820Lexo me teper
Publikuar ne daten: 2013-12-19, ne kategorine: Shtëpi/Objekte në shitje, ne qytetin: Durresi
Tek Rotonda ne Plepa, Durres, shiten 5 ambiente.
Zona/Rruga : Plepa Tek Rotonda ne Plepa, Durres, shiten 5 ambiente: 1. Garzoniere 54.4 m2, kulla 3, kati 5, orientim nga lindja (mbrapa kompleksit). Cmimi i shitjes: 410 euro/m2 2. Garzoniere 59.2 m2, kulla 3, kati 7, orientim nga lindja. Cmimi i shitjes: 410 euro/m2 3. Garzoniere 45 m2, kulla 5, kati 3, orientim nga perendimi (pamje nga para kompleksit). Cmimi i shitjes: 451 euro/m2 4. Apartament 63.4 m2, kulla 5, kati 3, strukture 1+1, orientim nga perendimi. Cmimi i shitjes: 451 euro/m2 5. Apartament 98 m2, kulla 4, kati 5, strukture 2+1, orientim nga perendimi. Cmimi i shitjes: 492 euro/m2 Cmimet e ofruar jane okazion!!! Per me shume informacion, kontaktoni ne numrat e telefonit: +355 68 20 56 356 / +355 68 90 33 529 Ose dergoni e-mail tek : imobiliare@pespagroup.com www.pespagroup.com/imobiliareLexo me teper
Publikuar ne daten: 2013-12-10, ne kategorine: Shtëpi/Objekte në shitje, ne qytetin: Durresi

Faqe: 0 1 2

Sipas Qyteteve