Indeksi » Shtëpi/Objekte në shitje » Elbasani » SHES APARTAMENT NË ELBASAN.Shes një apartament 1+1 kati i dytë, i rregulluar dhe me dokumentacion të rregullt. Lagjia: 28 Nentori, afër doganës Elbasan.

Publikuar në datën: Thu, 12 Apr 2012 17:10:12 +0100, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani

Ndaj në Facebook

I diskutueshëm:-
Telefon/Celular: 0682311920

Kontakto publikuesin me email
Shiten dyqane sip.108-150 m2 ne Rr.11 Nentori EL
Shiten dyqane me sip.108 dhe 150 m2 me lartesi 4.5 m nga baza ne katin e pare te nje pallati te ri ne Rr."11 Nentori" te Lgj.E.Matraxhiu ne Elbasan Dyqanet ndodhen ne rruge kryesore, kane punime teper cilesore ne nje zone te populluar,hipoteke si dhe cmim te negociueshem ! Cel. : +355694791410 Cel. : +355688133081Lexo me teper
Publikuar në datën: 2014-03-25, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
Shitet apart. 2+1+A+BLK, K3, 85 m² 3.300.000 L
OKAZION ! Shitet apart.2+1 me sip.85 m2,kati 3,ka 1 dhome ndenje+ngrenje + anex guzhine +2 dhoma gjumi me ballkone + koridor + Wc te rregulluar me depozite uje 24 ore, dokumentacion te rregullt pronesie si dhe cmim te diskutueshem ! Kontakto ne cel:+355694791410 / +355688133081Lexo me teper
Publikuar në datën: 2014-01-08, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
Shes apartamente,dyqane,garazhe
Ofrohen per shitje apartamente,dyqane e garazhe me siperfaqe te ndryshme dhe cmime mjaft te mira. Lexo me teper
Publikuar në datën: Tue, 31 Jul 2012 12:50:28 +0100, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
URGJENTE PERFITONI SHITET VILE 2 KATESHE NE KRASTE
URGJENTE PERFITONI SHITET NJE VILE 2 KATESHE NE KRASTEN E POSHTME. SIPERFAQJA E TRUALLIT NE PRONESI ESHTE 221 M² DHE SIPERFAQJA E TE DY KATEVE TE OBJEKTIT ESHTE 256 M². OBJEKTI KA NJE POZICION SHUME TE FAVORSHEM DHE NJE PAMJE FANTASTIKE NGA KODRA E KRASTES. CMIMI ESHTE 6 MILJON LEKE TE REJA I DISKUTUESHEM. PER ME TEPER INFORMACION NA KONTAKTONI NE NR. VOD. CLUB 068 90 14 553 OSE NA NDIQNI NE www.facebook.com/Group.3A.KonceptLexo me teper
Publikuar në datën: 2014-09-24, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
Shes shtëpi
Shitet shtëpi 2+1 e rregulluar kati 3 lagja Qemal Stafa. Për më shumë informacion,telefononi. Lexo me teper
Publikuar në datën: Thu, 19 Apr 2012 09:02:12 +0100, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
ReklamaSipas Qyteteve