Indeksi » Shtëpi/Objekte në shitje » Elbasani » SHES APARTAMENT NË ELBASAN.Shes një apartament 1+1 kati i dytë, i rregulluar dhe me dokumentacion të rregullt. Lagjia: 28 Nentori, afër doganës Elbasan.

Publikuar në datën: Thu, 12 Apr 2012 17:10:12 +0100, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani

Ndaj në Facebook

I diskutueshëm:-
Telefon/Celular: 0682311920

Kontakto publikuesin me email
Shitet ap.banimi 2+1 sip.70 m2 Lgj."B.Dardha" El"
OKAZION ! Shitet Apart.banimi 2+1 me sip.72 m2 ne k5 te Lgj.B.dardha prane Fakultetit te Mesuesise ne Elbasan.Apart.ka 2 dhoma gjumi+ 1dhome ndenje + aneks + BLK + wc = koridor te madh si dhe orientim nga L-J-P ,me tarrace te izoluar dhe depozite uji 24 ore.Shitet per arsye ekonomike te familjes dhe ka cmim te diskutueshem ! Cel. : +355694791410 Cel. : +355688133081Lexo me teper
Publikuar në datën: 2014-02-22, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
Shiten 2 apart. reja tek ish-NISH vaji ne Elbasan
OKAZION ! Shiten 2 apart.reja banimi me sip.70 & 120 m2 kati 2 prane ish-NISH vajit ne Lgj.D.Haxhire Elbasan. Prona ka hipoteke ,punime teper cilesore si dhe cmim 450 euro/m2 ! Tel. : +35554240020 Cel. : +355694791410Lexo me teper
Publikuar në datën: 2014-08-23, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
Shitet vile ne Lgj.Kala prane shk.Inkus Elbasan
Shitet nje Vile me sip.totale 400 m2 ne Lagjen" Kala " Elbasan tek shkolla private "Inkus" Ndertesa ne katin 3-te ka nje sip.185 m2+ 20 m2 verande me orientim V-J-L-P.ndersa ne katin 2-te me sip.45 m2 + 150 m2 bahce para saj + parking per autoveture .Prona ka hipoteke te rregullt si dhe cmim te negociueshem ! Cel. : +355694791410 Cel. : +355688133081Lexo me teper
Publikuar në datën: 2014-04-09, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
Shitet shtepi 136 m2+2500 m2 toke Lgj.Shenkoll Elb
Shitet shtepi 2+1+ WC+ Koridor +Verande te madhe me sip.136 m2 +2500 m2 toke perreth saj buze rruges nacionale Elbasan-Cerrik km1 perballe Pishave.Prona ka dokumentacion te rregullt si dhe shitet me cmim 220.000 euro ( i negociueshem ) ! Tel. : +35554240020 Cel. : +355694791410Lexo me teper
Publikuar në datën: 2014-06-12, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
Shes Apartament banimi 2+1
Shitet Apartament Banimi 2+1 me 2 ballkone + 1 WC , sip.117 m2 ne katin e 12 te godines ne qender te qytetit Elbasan prane Postes ne gjendje perfekte.Lexo me teper
Publikuar në datën: 2013-10-04, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
ReklamaSipas Qyteteve