Indeksi » Shtëpi/Objekte në shitje » Tirana » Shitet Apartament 2+1, Rr.Sami FrasheriShitet Apartament 2+1, Rr.Sami Frasheri, prane gjimnz. Petro Nini. Cmimi: 1.300 euro/m2

Publikuar në datën: Sat, 06 Oct 2012 10:47:26 +0100, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Tirana

Ndaj në Facebook
Cmimi: 1.300 euro/m2 EURO
I diskutueshëm:-
Telefon/Celular: 068 20 99 377

Kontakto publikuesin me email
Apartament bashkohor dhe i kuruar ne detaje
Ne pallatin e ri prej 10 katesh, ndertuar mbi qendren e Gramshit, shitet apartament 110 m2. Apartamenti eshte i perbere nga zona living dhe guzhina, dy dhoma gjiumi, dy bagno dhe ballcon. Ndertessa eshte projektuar nga Studio Visioli, duke rispektuar arkitekture dhe designe_in italian bashkekohor, e cila ka supervizjonuar edhe zbatimin. Ambientet e brendeshme kane hapsira, jane te ndricuara dhe rifinituart jane kryer me mjeshtrine e duhur. Ambientet e jashteme ofrojne pamje te mbrekullueshme mbi lumin e Devollit, malin e Tomorrit dhe malet perqark. Per me teper na kontaktoni nepermjet formularit.Lexo me teper
Publikuar në datën: 2014-03-02, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Gramshi
SHITET 6000M2TOKE+SHTEPI 300 M2TRUALL GJINAR EL
OKAZION ! SHITET OSE JEPET ME QERA 6000 M2 TOKE + TRUALL+ SHTEPI 300 M2 +3000 DY KULLOTE NE ZONEN TURISTIKE GJINAR VETEM 20 KM DISTANCE NGA QYTETI ELBASAN. PRONA DISPONON ME DOKUMENTA TE RREGULLTA PRONESIE SI DHE OFROHET ME NJE CMIM TEPER TE ARSYESHEM ! Tel. : +35554240020 Cel. : +355694791410Lexo me teper
Publikuar në datën: 2013-12-27, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
Shes apart. ri 2+1+BLK Kati 3, 65 m² 28.000 Euro
Shitet Ap.ri banimi 2+1 ne katin 3 te nje pallati te ri ne rrugen e Trenit Elbasan me orientim nga Jug-Perendim i paisur me 2 dhoma gjumi +Wc +BLK +soxhorno,uje+drita+ashensor 24 ore. Kontakto:+355694791410 / +355688133081Lexo me teper
Publikuar në datën: 2014-02-09, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
shes shtepi ne golem ngjitur me restorant hena
shes dy shtepi ne golem kati 3 te mobiluara me mobilje italiane njera 54 m tjetra 58 m ngjitur me restorant hena.Lexo me teper
Publikuar në datën: 2013-04-24, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Durresi
Shitet Vile 2 kateshe me sip.220 m2 + papafingo EL
Zona/Rruga : Lgj.E.matraxhiu Kraste Elbasan Vila 2 kateshe + Papafingo eshte me dokumenta te rregull pronesie. Kati perdhe (kati 1) ka siperfaqe 128.91 m2 ku perbehet nga nje guzhin e madhe bashke me Oxhak (+ kondicioner), nje dhome gjumi, dy verande nje VC dhe nje garazhd. E shtruar me pllaken me licesore te asaj kohe kur eshte ndertuar, Te gjitha dyert i ka druri Panje te nje cilesie te larte qe nuk kan asnje dryshim qe nga dita e pare e vendosjes. Kati i pare (kati 2) ka siperfaqe125.54m2 perbehet nga 3 dhoma, ku njera dhome eshte me verande dhe me VC(+ kondicioner), kurse njera nga dhomat e tjera eshte vetem me verande(+ kondicioner), ka nje verande tjeter dhe nje VC. E gjitha kjo siperfaqe eshte e shtrua me pllake te imitimit te parkete dhe nuk kuptohet se eshte pllake por parket, Te gjitha dyer jane tamburato te nje cilesi te larte edhe keto nuk kane asnje ndryshim qe nga dita e pare e vendosjes. Papafingoja eshte pa konfiguruar, pra eshte hapesire boshe me siperfaqe 125.54 m2. E gjithe shtepia ka nje punim cilesore dhe bashkohore. Te gjitha dyert dhe dritaret qe jane per Duralumini jane te cilesise Italiane dhe nje punim shume cilesor. Trualli ku kjo ndertese eshte ndertuar eshte 758m2 dhe eshte i mbushur me pemtari ne prodhim te te gjitha llojeve duke filluar nga: Portokalli, Mandarina, Fiku, Ullinje, Limona, Kajsija, Shega etj. dhe pjesa tjeter vetem me bar. Shtepia ka te instaluar tubacionet per vendosien e kaloriferve per kaldaje dhe vendin e kaldajes. Uji dhe drita 24 ne 24 per arsyeje se eshte ne linjen e ujesiellesit te qytetit, Uji i ngrhote eshte nga instalimi i panelit djellore. Vila ndodhet ne Elbasan ne lagjen Emin Matraxhiu, Kraste (Tek krymi i mendafshit) Buze rruges (e cila eshte e asfaltuar) Nos Josifi. Me nje pamje paronameks nga te gjitha anet e shtepise. Lagjia me e qete dhe me me ajer te Elbasanit. Shtepia mund te nderrohet me nje apartament tjeter duke e vlersuar me nje cmim dhe duke bere diferencen, (Apartamenti mund te jete ne Elbasan ose ne nje vende bregdetare). Shtepia eshte e rivlersuar nga hipoteka me vleren 19.133.000 leke te reja afersisht 140.000 euro, dhe eshte paguar tarifa e saj. Pra eshte gati per te bere veprimet tek noteri. Mirepresim cdo bleres serioz. Kontaktoni ne : Cel. : +355694791410 Cel. : +355688133081Lexo me teper
Publikuar në datën: 2014-01-27, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
ReklamaSipas Qyteteve