Indeksi » Shtëpi/Objekte në shitje » Tirana » Shitet Apartament 2+1, Rr.Sami FrasheriShitet Apartament 2+1, Rr.Sami Frasheri, prane gjimnz. Petro Nini. Cmimi: 1.300 euro/m2

Publikuar në datën: Sat, 06 Oct 2012 10:47:26 +0100, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Tirana

Ndaj në Facebook
Cmimi: 1.300 euro/m2 EURO
I diskutueshëm:-
Telefon/Celular: 068 20 99 377

Kontakto publikuesin me email
Vlore, te Porti, shitet garsoniere 50 m2, K.4 me C
Vlore, garsoniere 50 m2. - Njesi rezidenciale me siperfaqe 50 m2, e organizuar me nje dhome, nje ballkon dhe nje banjo. Ndodhet ne katin e III teknik ose i IV nga toka. ME CERTIFIKATE PRONESIE! Orientim nga perendimi, garzonierja eshte e sistemuar dhe funksionale per banim ne cdo stine te vitit. Pamje nga porti i Vlores. Adresa: Lagjia Pavarsia - Vlore. Çmimi: OKAZION PER ME TEPER INFORMACION KONTAKTONI NE : Mob: +355 68 20 56 356 e-mail: imobiliare@pespagroup.comLexo me teper
Publikuar në datën: 2013-12-10, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Vlora
Shitet Ap.Ri 1+1,S.62 m2,k5,Lgj.V.Xh,Elbasan
OKAZION ! Shitet Apart.Ri 1+1,sip.61 m2,kati 5,i rregulluar me punime cilesore dhe orientim kryesor nga Perendimi ne Lgj.V.Xhuvani ne Elbasan.Apartamenti ka hipoteke si dhe cmim 24.000 euro ( te negociueshem) ! Tel. : +35554240020 Cel. : +355694791410Lexo me teper
Publikuar në datën: 2014-06-18, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
Shitet Apart.ekzist.3+1 sip.102 m2 Lgj.L.Gurak.EL
Shitet Apart.ekzist.3+1 me sip.102 m2 + dyqan+parkim para nderteses ne katin 1 te Lgj."L.Gurakuqi" ne Elbasan. Apatamenti eshte fare prane rruges kryesore,i pershtatshem per aktivitete prodhimi ,servise te ndryshme,,, etj.Ka orientim Veri-Jug,aktualisht njera dhome perdoret si pike servisi,cmim 50.000 euro te negociueshem! Cel. : +355694791410 Cel. : +355688133081Lexo me teper
Publikuar në datën: 2014-04-26, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
Shitet 600 m2 truall Lgj."E.Matraxhiu" ne Elbasan
OKAZION ! Shitet 600 m2 truall ne fushen "Belebej" te Lgj.E.Matraxhiu ne Elbasan vetem 50 m distance nga rruga nacionale EL-LB .Prona disponon dokumentacion te rregullt ligjor,vendndodhje me infrastrukture te mire rrugore ne nje zone e qete per banim si dhe cmim te negociueshem ! Cel. : +355694791410 Cel. : +355688133081Lexo me teper
Publikuar në datën: 2014-04-06, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
shitet APART. 2+1 TOTALISHT I RINOVUAR+GUZHINE
APARTAMENTI 2+1 (ne lagjen Konferenca Labinotit; ose lagjia e Kinezeve) ESHTE 86 M² NE KATIN E 3 DHE ESHTE TOTALISHT I RINOVUAR ME DRITARE DOPIO-XHAM; DYER TE REJA ME DRU MASIV; GUZHINE ME KANATE DRURI; TUALET I SHTRUAR ME PLLAKA CILESORE DHE PAJISUR ME KABINE DUSHI. BALLKONI ESHTE BERE PJESE E SALLONIT DHE KOLLONAT JANE VESHUR ME TULLA DEKORATIVE. APARTAMENTI KA NJE KORIDOR TE GJERE NE HYRJE DHE DHOMA GJUMI TE BOLLSHME. Pronari disponon perballe pallatit edhe nje magazine (me tapi) e cila mund te blihet me çmim te arsyeshem e te perdoret per garazhd. çmimi i apartamentit eshte 4 500 000 leke (te reja). Per me teper informacion kontaktoni ne nr. vodafon club 068 90 14 553 ose na ndiqni ne www.facebook.com/Group.3A.KonceptLexo me teper
Publikuar në datën: 2014-09-24, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
ReklamaSipas Qyteteve