Indeksi » Shtëpi/Objekte në shitje » Vlora » OKAZION Vlore, shitet apartament 1+1 me siperfaqeVlore, shitet apartament i organizuar ne 1+1 me siperfaqe 67 m2. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te pallatit i cili ndodhet ne lagjien "Kushtrimi" Apartamenti eshte i perfunduar dhe i pajisur me dokument te rregullt hipotekor. Per me shume informacione kontaktoni: E-mail: imobiliare@pespagroup.com Tel: +355 68 20 56 356

Publikuar në datën: 2013-12-10, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Vlora

Ndaj në Facebook
Cmimi: 0
I diskutueshëm:-
Telefon/Celular: 00355689033529

Kontakto publikuesin me email
Shes Shtepi ne Gramsh
Shtepia eshte ne kushte teresisht te banueshme , shitet bashke me mobiliet , ne nje lagje te qete te Gramshit nga ku shihet i gjithe qyteti , dhe nje pamje madheshtore te malit te Tomorrit , ajri eshte i mrekullueshem . Bashke me shtepine shitet edhe trualli perreth saj nga ku 110 m2 qe eshte shtepia , bashke me truallin i cili eshte i mbushur me peme te stines shkon ne 750m2 . Shtepia ka dy veranda te medhaja si edhe vend parkimi .Lexo me teper
Publikuar në datën: 2014-08-19, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Gramshi
Shes dyqan
DYQANI NDODHET NE LAGJEN EMIN MATRAXHIU,PERBALLE PARKUT RINIA ME NJE SIPERFAQE 73,11 M2 DYQANI NDODHE NE NJE POZICJON SHUME AKTUALISHT ESHTE DHENE ME QERA,ATY KU NDODHE "BAR KAFE ALBI". Cmimi: 1500 Euro/m2. Lexo me teper
Publikuar në datën: Thu, 02 Aug 2012 14:32:26 +0100, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
Shitet Ap.1+1,sip.55 m2 tek kthesa Sares Elbasan
OKAZION ! Shitet apartament 1+1 ne pallat ekzistues, sip. 55 m2 ,kati 1 me lartesi 1m nga toka , e rregulluar ( e mobiluar ose bosh )ne Lgj.11 Nentori tek kthesa e Sares Elbasan . Cmimi eshte teper favorit vetem 2.400.000 leke ( i negociueshem ) Tel. : +35554240020 Cel. : +355694791410Lexo me teper
Publikuar në datën: 2014-08-31, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
Shes/Jap me Qera objekt+ truall 1200 m2 ne Elbasan
Shitet/Jepet me Qera ndertese + truall + parking automjtesh me sip.totale 1200 m2 prane Dr.sig.shoq.Elbasan. Ndertesa ka sip.500 m2 dhe nje lartesi mbi 6 m e pershtateshe per biznese te ndryshme + 700 m2 truall te lire. Jepet me kontrate qeraje afatgjate si dhe cmim te negociueshem ! Cel. : +355694791410 Cel. : +355688133081Lexo me teper
Publikuar në datën: 2014-04-09, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
Shitet shtepi 2 kateshe 220 m2 ne Lgj.S.D. Elbasan
OKAZION ! Shitet Shtepi + truall me sip.220 m2 (ndertesa ka 2 kate x 93 m2 secili kat ) e rregulluar perfekt ,ka 3 dhoma gjumi + 2 holle+2 WC + parking e bahce rreth viles ne Lgj.S.Dylgjeri Elbasan.Prona ka hipoteke per katin 1,pritet dokument pronesise per katin 2, vila ndodhet ne nje zone teper te qete per banim,ka infrastrukture te mire si dhe cmim shitje 125.000 euro( i negociueshem) ! Tel. : +35554240020 Cel. : +355694791410Lexo me teper
Publikuar në datën: 2014-08-21, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
ReklamaSipas Qyteteve