Indeksi » Shtëpi/Objekte në shitje » Vlora » OKAZION Vlore, shitet apartament 1+1 me siperfaqeVlore, shitet apartament i organizuar ne 1+1 me siperfaqe 67 m2. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te pallatit i cili ndodhet ne lagjien "Kushtrimi" Apartamenti eshte i perfunduar dhe i pajisur me dokument te rregullt hipotekor. Per me shume informacione kontaktoni: E-mail: imobiliare@pespagroup.com Tel: +355 68 20 56 356

Publikuar në datën: 2013-12-10, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Vlora

Ndaj në Facebook
Cmimi: 0
I diskutueshëm:-
Telefon/Celular: 00355689033529

Kontakto publikuesin me email
Shes shtepi
Shitet nje shtepi private ne lagjien Haxhias, pergjate rruges se spitalit Patologjik, tek ish kopeshti Didakti. Siperfaqe 300 m2, 100 m2 siperfaqe banimi, 3+1, banjo,papafingo. Dokumentacion i rregullt. Lexo me teper
Publikuar në datën: Sun, 14 Oct 2012 18:51:30 +0100, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
Shitet Apart.1+1,S.50m2 k1,Lgj."V.Xhuv". Elbasan
Shitet Apart.ekzistues 1+1+BLK+WC me sip.50m2,kati1 ne Lagjen"V.Xhuvani" prane rruges kryesore.Apartamenti eshte mbi 1m lartesi nga toka,i pershtatshem per aktivitete te ndryshme prodhimi e tregetimi si dhe ka cmim 3.500.000leke te negociueshem ! Cel. : +355694791410 Cel. : +355688133081Lexo me teper
Publikuar në datën: 2014-04-28, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
Shitet Apart.2+1,sip.125 m2,k5 ne Lgj.Q.Stafa EL
OKAZION ! Shitet apart.ri banimi sip.120 m2 ,kati 5, ashensor+ drita+uje 24 ore dhe adrese perballe Klinikes Dentare ne Lgj.Q.Stafa ,Elbasan.Apart.ka punime cilesore ,ndodhet ne Qender te qytetit si dhe ka cmim 420 euro/m( i diskutueshem) ! Tel. : +35554240020 Cel. : +355694791410Lexo me teper
Publikuar në datën: 2014-08-23, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
Tek Rotonda ne Plepa, Durres, shiten 5 ambiente.
Zona/Rruga : Plepa Tek Rotonda ne Plepa, Durres, shiten 5 ambiente: 1. Garzoniere 54.4 m2, kulla 3, kati 5, orientim nga lindja (mbrapa kompleksit). Cmimi i shitjes: 410 euro/m2 2. Garzoniere 59.2 m2, kulla 3, kati 7, orientim nga lindja. Cmimi i shitjes: 410 euro/m2 3. Garzoniere 45 m2, kulla 5, kati 3, orientim nga perendimi (pamje nga para kompleksit). Cmimi i shitjes: 451 euro/m2 4. Apartament 63.4 m2, kulla 5, kati 3, strukture 1+1, orientim nga perendimi. Cmimi i shitjes: 451 euro/m2 5. Apartament 98 m2, kulla 4, kati 5, strukture 2+1, orientim nga perendimi. Cmimi i shitjes: 492 euro/m2 Cmimet e ofruar jane okazion!!! Per me shume informacion, kontaktoni ne numrat e telefonit: +355 68 20 56 356 / +355 68 90 33 529 Ose dergoni e-mail tek : imobiliare@pespagroup.com www.pespagroup.com/imobiliareLexo me teper
Publikuar në datën: 2013-12-10, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Durresi
Shes Apartament 1+1
Shes Apartament 1+1 kati 4 pozicioni Jug-Perendim, apartamenti ndodhet ne lagjen Haxhias. Cmimi: 240000 LEKE Lexo me teper
Publikuar në datën: Mon, 16 Jul 2012 13:28:35 +0100, në kategorinë: Shtëpi/Objekte në shitje, në qytetin: Elbasani
ReklamaSipas Qyteteve